Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wystawy pt. "Poza ekranem",która jest wynikiem pracy studentów Instytutu Sztuk Pięknych w Rzeszowie, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu. Autorzy prac, młodzi graficy, pragną ukazać, iż wbrew powszechnemu przekonaniu, ich twórczość nie zamyka się jedynie w ramach grafiki cyfrowej. Ich zróżnicowane postrzeganie świata skłania ich do sięgania po różnorakie formy wypowiedzi artystycznej. "Poza ekranem" zawiera prace wykonane w technikach druku wypukłego, wklęsłego, płaskiego i cyfrowego, malarstwa, fotografii oraz sitodruku. Wystawa jest zaproszeniem do wejścia w świat młodych artystów oraz poznania ich odmiennych sposobów widzenia rzeczywistości.Jednym z inicjatorów wystawy jest mieszkaniec gminy Cieszanów Adam Góral- student Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego.